Przystanek Hel - Hel
Wyobraź sobie, że Twój szef nagle znika, a Ty zamiast w tabelkach Excela, lądujesz z oscypkiem w dłoni pod Giewontem. Brzmi jak sen? W Polsce to realne! Możesz u nas karmić komary nad Śniardwami, ścigać smoka pod Wawelem lub sprawdzać, czy woda w Bałtyku faktycznie odmraża stopy. Nasza oferta noclegowa jest szersza niż kolejka na Kasprowy w lipcu! Od luksusowych apartamentów po chatki, gdzie zasięg telefonii nie dociera. Nie zwlekaj, rezerwuj lokum i twórz własną, radosną historię.
Przystanek Hel
10 Steyera 84-150 Hel Polska apartamenty - mieszkania
WiFi
Parking
Rozmawiamy
9.4/10
Sprawdź dostępność
WiFi
Parking
Rozmawiamy
9.4/10
Całkowity zakaz palenia
Ogrzewanie
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Pokoje dla niepalących
Wi-Fi
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Gaśnice
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Czujnik dymu
Pokoje rodzinne
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Apteczki pierwszej pomocy są dostępne
Indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
Dostęp do Internetu
Posiłki mogą być dostarczone do miejsca zakwaterowania gości
Plaża
Parking na miejscu
Płatności bezgotówkowe są możliwe
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Bezpłatne Wi-Fi
Bezpłatny parking
Parking
Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu
Obiekt Przystanek Hel położony jest w miejscowości Hel. Obiekt zapewnia bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach. W odległości 400 m znajduje się Plaża miejska.
W apartamencie z 1 sypialnią zapewniono salon z telewizorem z płaskim ekranem z dostępem do kanałów kablowych, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i mikrofalówką, a także łazienkę (1) z prysznicem. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Lotnisko Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo znajduje się 89 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Apartament z 1 sypialnią. Boasting a private entrance, this apartment comes with 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. The well-fitted kitchen has a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. The apartment features a washing machine, a seating area, an electric kettle, a flat-screen TV with cable channels, as well as a quiet street view. The unit has 3 beds. Apartament - 5 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 42 mkw.
