Zobacz atrakcje w okolicy:
Centralne Muzeum Włókiennictwa w ŁodziKsięży MłynMuzeum Kinematografii w ŁodziPalmiarnia w ŁodziOrientarium ZOO ŁódźAquapark FalaMuzeum Miasta ŁodziPark Kulturowy Miasto TkaczyRentPlanet - Apartament przy Manufakturze - Łódź
Wyobraź sobie, że Twój szef nagle znika, a Ty zamiast w tabelkach Excela, lądujesz z oscypkiem w dłoni pod Giewontem. Brzmi jak sen? W Polsce to realne! Możesz u nas karmić komary nad Śniardwami, ścigać smoka pod Wawelem lub sprawdzać, czy woda w Bałtyku faktycznie odmraża stopy. Nasza oferta noclegowa jest szersza niż kolejka na Kasprowy w lipcu! Od luksusowych apartamentów po chatki, gdzie zasięg telefonii nie dociera. Nie zwlekaj, rezerwuj lokum i twórz własną, radosną historię.
RentPlanet - Apartament przy Manufakturze
Drewnowska 49 91-002 Łódź Polska apartamenty - mieszkania
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
7.4/10
Sprawdź dostępność
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
7.4/10
Apartament z 2 sypialniami i balkonem. Boasting a private entrance, this air-conditioned apartment comes with 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. The fully equipped kitchenette has a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Featuring a balcony, this apartment also features a washing machine, a tea and coffee maker and a flat-screen TV. The unit has 3 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 60 mkw.
Obiekt RentPlanet - Apartament przy Manufakturze położony jest w miejscowości Łódź i oferuje klimatyzację, balkon oraz bezpłatne Wi-Fi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Centrum handlowe Manufaktura – 600 m, Ulica Piotrkowska – 1,2 km. Odległość ważnych miejsc od apartamentu: Stacja kolejowa Łódź Fabryczna – 3 km, PKP Łódź Kaliska – 4,5 km.
Oferta apartamentu obejmuje kilka sypialni (2), salon, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i czajnikiem, a także łazienkę (1) z prysznicem oraz bezpłatnym zestawem kosmetyków. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Stacja kolejowa Łódź Kaliska – 4,6 km, Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa w Łodzi – 4,7 km. Lotnisko Lotnisko im. Władysława Reymonta w Łodzi znajduje się 9 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Ogrzewanie
Bezpłatne Wi-Fi
Ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie
Dostęp do Internetu
Całkowity zakaz palenia
Parking
Dostęp za pomocą kluczy
Winda
Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą
Pokoje rodzinne
Parking przy ulicy
Wi-Fi
Możliwe wystawienie faktury
Zwierzęta domowe są akceptowane
Płatności bezgotówkowe są możliwe
Pokoje dla niepalących
Indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
Klimatyzacja
Gaśnice
