Chatka Baby Jagi - Domek z balią i kominkiem w lesie pośród jezior - Niesiołowice
Wyobraź sobie, że Twój szef nagle znika, a Ty zamiast w tabelkach Excela, lądujesz z oscypkiem w dłoni pod Giewontem. Brzmi jak sen? W Polsce to realne! Możesz u nas karmić komary nad Śniardwami, ścigać smoka pod Wawelem lub sprawdzać, czy woda w Bałtyku faktycznie odmraża stopy. Nasza oferta noclegowa jest szersza niż kolejka na Kasprowy w lipcu! Od luksusowych apartamentów po chatki, gdzie zasięg telefonii nie dociera. Nie zwlekaj, rezerwuj lokum i twórz własną, radosną historię.
Chatka Baby Jagi - Domek z balią i kominkiem w lesie pośród jezior
Niesiołowice 102 domki letniskowe i całoroczne
WiFi
Spa/wellness
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
9.0/10
WiFi
Spa/wellness
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
9.0/10
Obiekt Chatka Baby Jagi - Domek z balią i kominkiem w lesie pośród jezior usytuowany jest w miejscowości Niesiołowice. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Zamek krzyżacki w Lęborku – 47 km, Lunapark – 50 km, Dom do góry nogami – 25 km. Oferta domu wakacyjnego obejmuje ogród, sprzęt do grillowania, bezpłatne Wi-Fi oraz bezpłatny prywatny parking.
W domu wakacyjnym zapewniono taras, kilka sypialni (2), salon z telewizorem z płaskim ekranem, aneks kuchenny ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i zmywarka, a także łazienkę (1) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na ogród. W domu wakacyjnym zapewniono ręczniki i pościel.
W obiekcie znajduje się plac zabaw, a okolica jest popularna wśród miłośników trekkingu.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Twierdza Krzyżacka – 31 km, Kaszubski Park Etnograficzny – 34 km. Lotnisko Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo znajduje się 52 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Dom z 2 sypialniami. This holiday home features a fireplace. Boasting a private entrance, this holiday home features 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the kitchenette. The holiday home also comes with a barbecue. Featuring a terrace with garden views, this holiday home also features a washing machine and a flat-screen TV. The unit has 5 beds. Dom wakacyjny - 8 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 70 mkw.
Wanna z hydromasażem / jacuzzidodatkowo płatne
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Taras słoneczny
Dostęp do Internetu
Plac zabaw dla dzieci
Ogrzewanie
Prywatny parking
Zwierzęta domowe są akceptowane
Parking na miejscu
Sprzęt do grillowania
Piesze wycieczki
Dostęp za pomocą kluczy
Gaśnice
Leżaki lub krzesełka plażowe
Wi-Fi
Miejsce na piknik
Sprzęt do badmintona
Bezpłatny parking
Ogród
Plac zabaw
Parking
Bezpłatne Wi-Fi
Możliwe wystawienie faktury
Piesze wycieczki
Meble ogrodowe
Klimatyzacja
Ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie
Miejsce na ognisko
Indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
Taras
