Zobacz atrakcje w okolicy:
Muzeum American Old Cars KościerzynaMuzeum Ziemi KościerskiejMuzeum Kolejnictwa w KościerzynieDwór WybickichPokoje U rybaka - Stężyca
Wyobraź sobie, że Twój szef nagle znika, a Ty zamiast w tabelkach Excela, lądujesz z oscypkiem w dłoni pod Giewontem. Brzmi jak sen? W Polsce to realne! Możesz u nas karmić komary nad Śniardwami, ścigać smoka pod Wawelem lub sprawdzać, czy woda w Bałtyku faktycznie odmraża stopy. Nasza oferta noclegowa jest szersza niż kolejka na Kasprowy w lipcu! Od luksusowych apartamentów po chatki, gdzie zasięg telefonii nie dociera. Nie zwlekaj, rezerwuj lokum i twórz własną, radosną historię.
Pokoje U rybaka
Stężyca 7 Jana III Sobieskiego parter apartamenty - mieszkania
Liczba pokoi
3
Parking
Plac zabaw
Rozmawiamy
8.1/10
Liczba pokoi
3
Parking
Plac zabaw
Rozmawiamy
8.1/10
Obiekt Pokoje U rybaka oferuje ogród, taras i bar. Z okien roztacza się widok na jezioro. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dworzec kolejowy – około 48 km. W okolicy apartamentu panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu, narciarstwa i wędkarstwa. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.
W apartamencie do dyspozycji gości przygotowano sypialnię (1), aneks kuchenny ze standardowym wyposażeniem, a także łazienkę (1) z wanną lub prysznicem. Wyposażenie obejmuje także telewizor.
Na terenie obiektu Pokoje U rybaka znajduje się plac zabaw.
Lotnisko Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo znajduje się 44 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 12:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Apartament z 1 sypialnią. Featuring 1 bedroom and 1 bathroom with a bath or a shower, this apartment offers a well-fitted kitchenette and a terrace. The apartments kitchenette is available for cooking and storing food. This apartment features a wardrobe, heating, a TV and lake views. The unit has 3 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 26 mkw.
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Kajakarstwopoza obiektemdodatkowo płatne
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Bar
Plac zabaw dla dzieci
Miejsce na piknik
Miejsce na ognisko
Całkowity zakaz palenia
Bezpłatny parking
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
Meble ogrodowe
Ogród
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Szkółka narciarska
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Pokoje dla niepalących
Taras
Piesze wycieczkipoza obiektem
Parking
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
Wędkowanie
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Narciarstwopoza obiektem
Przechowalnia nart
Parking na miejscu
Prywatny parking
Pokoje rodzinne
