Zobacz atrakcje w okolicy:
Ratusz SzczecinekBunkier - Muzeum Wału Pomorskiego w SzczecinkuAgroturystyka Alex - Szczecinek
Wyobraź sobie, że Twój szef nagle znika, a Ty zamiast w tabelkach Excela, lądujesz z oscypkiem w dłoni pod Giewontem. Brzmi jak sen? W Polsce to realne! Możesz u nas karmić komary nad Śniardwami, ścigać smoka pod Wawelem lub sprawdzać, czy woda w Bałtyku faktycznie odmraża stopy. Nasza oferta noclegowa jest szersza niż kolejka na Kasprowy w lipcu! Od luksusowych apartamentów po chatki, gdzie zasięg telefonii nie dociera. Nie zwlekaj, rezerwuj lokum i twórz własną, radosną historię.
Agroturystyka Alex
Szczecinek Spore 50 Spore 50 pola namiotowe - campingi
Liczba pokoi
2
WiFi
Basen
Parking
Udogodnienia
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
9.4/10
Liczba pokoi
2
WiFi
Basen
Parking
Udogodnienia
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
9.4/10
Obiekt Agroturystyka Alex położony jest w miejscowości Szczecinek. Oferuje on basen, ogród, taras, bezpłatne Wi-Fi, a także widok na basen. Na terenie obiektu dostępny jest prywatny parking.
Do dyspozycji Gości jest aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem oraz prywatna łazienka.
Na terenie obiektu Agroturystyka Alex znajduje się plac zabaw.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Cerkiew Świętej Trójcy – 13 km, Zamek Książąt Pomorskich – 14 km. Lotnisko Lotnisko Bydgoszcz-Szwederowo znajduje się 157 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 12:00.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Domek z 1 sypialnią. Featuring a private entrance, this chalet is comprised of 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower. The well-equipped kitchenette features a refrigerator, kitchenware and a microwave. The chalet offers a wardrobe, a barbecue, a sofa as well as a terrace with garden views. The unit offers 3 beds. Domek - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 25 mkw.
Taras
Niska umywalka
Odkryty basen (czynny w sezonie)
Leżaki lub krzesełka plażowe
Miejsce na ognisko
Parking
Odkryty basen
Dostęp do Internetu
Ogrzewanie
Bezpłatny parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Pokoje dla niepalących
Toaleta z uchwytami
Plac zabaw
Plac zabaw dla dzieci
Parking na miejscu
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Kajakarstwododatkowo płatne
Sprzęt do badmintona
Wędkowanie
Zwierzęta domowe są akceptowane
Możliwe wystawienie faktury
Bezpłatne Wi-Fi
Bar przekąskowy
Piesze wycieczki
Gry planszowe / puzzle
Miejsce na piknik
Część przeznaczona dla palących
Gaśnice
Wi-Fi
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Prywatny parking
Basen
Ogród
Pokoje rodzinne
Monitoring wokół obiektu
