Czerwony Domek - Tleń
Wyobraź sobie, że Twój szef nagle znika, a Ty zamiast w tabelkach Excela, lądujesz z oscypkiem w dłoni pod Giewontem. Brzmi jak sen? W Polsce to realne! Możesz u nas karmić komary nad Śniardwami, ścigać smoka pod Wawelem lub sprawdzać, czy woda w Bałtyku faktycznie odmraża stopy. Nasza oferta noclegowa jest szersza niż kolejka na Kasprowy w lipcu! Od luksusowych apartamentów po chatki, gdzie zasięg telefonii nie dociera. Nie zwlekaj, rezerwuj lokum i twórz własną, radosną historię.
Czerwony Domek
Tleń Ulica Debowa 10 domki letniskowe i całoroczne
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
9.6/10
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
9.6/10
Obiekt Czerwony Domek znajduje się w miejscowości Tleń i oferuje wspólny salon, taras oraz zaplecze do uprawiania sportów wodnych. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Bory Tucholskie – 22 km, Spichrze Grudziądzkie – 44 km, Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne – 44 km. Oferta domu wakacyjnego obejmuje ogród, sprzęt do grillowania, bezpłatne Wi-Fi oraz bezpłatny prywatny parking.
Oferta domu wakacyjnego obejmuje kilka sypialni (2), salon, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i czajnikiem, a także łazienkę (1) z prysznicem oraz suszarką do włosów. W domu wakacyjnym zapewniono ręczniki i pościel.
W obiekcie znajduje się plac zabaw, a okolica jest popularna wśród miłośników trekkingu.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Brama Wodna – 44 km, Jezioro Koronowskie – 50 km. Lotnisko Lotnisko Bydgoszcz-Szwederowo znajduje się 70 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
Please note that additional usage of electricity will be charged separately, 1.50 PLN per kWh.W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Dom z 2 sypialniami. This holiday home comprises 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the well-fitted kitchen. The holiday home also provides guests with a barbecue. The holiday home provides a tea and coffee maker, a dining area, a wardrobe as well as a terrace with ancourtyard view. The unit offers 4 beds. Dom wakacyjny - 5 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 45 mkw.
Gaśnice
Miejsce na ognisko
Apteczki pierwszej pomocy są dostępne
Plac zabaw dla dzieci
Dostęp do Internetu
Taras słoneczny
Parking na miejscu
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
Parking
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Całkowity zakaz palenia
Pokoje dźwiękoszczelne
Ekrany lub inne przegrody odgradzające personel od gości zainstalowano w odpowiednich miejscach
Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji
Bezpłatne Wi-Fi
Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu
Wi-Fi
Ogrzewanie
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
Ogród
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Bezpłatny parking
Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą
Prywatny parking
Zwierzęta domowe są akceptowane
Pokoje dla niepalących
Pokój gier
Meble ogrodowe
Taras
Pokoje rodzinne
Wędkowanie
Sklep na miejscu
Monitoring wokół obiektu
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Termometry dla gości zapewnione przez obiekt
Miejsce na piknik
Możliwe wystawienie faktury
Piesze wycieczkipoza obiektem
Wspólna część rekreacyjna / sala TV
Sprzęt do grillowania
Sprzęt do badmintona
Kajakarstwododatkowo płatne
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
Zaplecze do sportów wodnych na miejscu
Monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych
